Od Nowego Roku do Sylwestra – najważniejsze dni sprzedażowe w roku

Posted on

Praktycznie w każdym miesiącu znaleźć można najważniejsze dni sprzedażowe w roku roku.

Coś dla babci i dziadka

Na początku stycznia to oczywiście Nowy Rok, Święto Trzech Króli. W tym miesiącu są też jedne z najmilszych świąt rodzinnych: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przełom stycznia i lutego to też czas organizowania studniówek i balów karnawałowych. To pole dla popisu dla sklepów z odzieżą i galanterią. Również w krótkim lutym można znaleźć najważniejsze dni sprzedażowe w roku. Jednym z nich są oczywiście walentynki czyli święto zakochanych. Zwykle w lutym lub w marcu mamy też tłusty czwartek i ostatki.

Promocje na Dzień Ojca

Marzec kojarzy się handlowcom przede wszystkim z Dniem Kobiet, natomiast 10 marca przypada Dzień Mężczyzn. Nie jest on tak fetowany jak Dzień Kobiet, więc może warto go rozpropagować na przykład specjalnymi promocjami.

Kwiecień to zwykle czas Wielkanocy, a najważniejsze dni sprzedażowe w roku znajdzie się również w maju. To choćby Dzień Matki. Zaraz po nim, czyli 1 czerwca jest Dzień Dziecka a pod koniec miesiąca można przecież kupować prezenty na dzień Ojca.

Czarny piątek w listopadzie

Najważniejsze dni sprzedażowe w roku są również we wrześniu. To przede wszystkim rozpoczęcie roku szkolnego Pod koniec października warto przygotować ofertę na przypadający pod koniecmiesiąca Haloween.

W listopadzie najważniejsze dni sprzedażowe w roku to oczywiście 1 listopada, czyli Wszystkich Świętych. W tym samym miesiącu przypadają również dwa dni wyprzedaży: Black Friday i Cyber Monday, a po nich są Andrzejki.

W grudniu są również okazje do zakupów. To Mikołajki oraz oczywiście Święta Bożego Narodzenia, a potem Sylwester, Nowy Rok i wszystko zaczyna się do początku.

Czytaj więcej na https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *