Bransoletka hand-made – z czego zrobić?

Posted on

My, kobiety, nie wyobrażamy sobie swojej stylizacji bez jakiejkolwiek biżuterii. Po prostu „lubimy błyszczeć”. Każda z nas chce być oryginalna, unikatowa i mieć coś co nas wyróżnia. Świetnym sposobem na to jest biżuteria produkowana samodzielnie, hand-made. Aby stworzyć swoją własną, unikalną ozdobę potrzebujemy koraliki do bransoletek. I tu zaczyna się problem. Co wybrać? Na rynku jest ogrom różnorakich koralików.

Koraliki do bransoletek – z czego są zrobione?

Ze względu na materiał, z którego są wykonane, możemy podzielić koraliki na:

  • koraliki szklane;
  • koraliki z kamieni półszlachetnych;
  • koraliki plastikowe;
  • koraliki porcelanowe;
  • koraliki drewniane
  • i wiele innych.

Warto zapoznać się z ofertą na rynku i wybrać to co nam się najbardziej podoba. Musimy wziąć pod rozwagę, czy bransoletka, która powstanie ma być ciężka czy lekka, czy ma błyszczeć czy raczej być matowa, i ile chcemy przeznaczyć pieniędzy na zakup koralików do bransoletki.

Bransoletka hand-made – czy ja potrafię?

Tworząc własną bransoletkę z koralików, nie tylko miło spędzisz czas, ale otrzymasz piękną, unikatową ozdobę dla siebie, albo jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Coraz popularniejsze staje się także produkowanie bransoletek z koralików na sprzedaż. Wiele kobiet marzy o takiej unikatowej ozdobie, lecz nie mają czasu lub „weny twórczej” aby samodzielnie ją wykonać. Poszukiwane są zarówno bransoletki wykonane z koralików półszlachetnych, bardziej eleganckie, jak i te z koralików plastikowych lub drewnianych. Jak tylko mamy chęć i pomysł nic nie stoi na przeszkodzie aby rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem biżuterii.

Źródło: https://manzuko.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *